“Familjes time ti hash ..”/ Nuk ka paqe mes Jul Dedës dhe gazetares

1986
0

Debati në rrjetet sociale mes aktorit Julian Dedës dhe gazetares Mira Kazhanit, jo vetëm që nuk u la me aq, por duket se degjeneroi edhe më shumë.

Së fundmi, aktori i humorit publikoi një status në Facebook ku shkruante:

“Kaq e dështuar je sa çdo kritikë që shkruhet në Facebook, edhe kur nuk të përmendet emri e kupton se bëhet fjalë për ty.”

Këtij statusi, Kazhani iu përgjigj përmes një Instastory kështu:

“Ja dhe një lajm i mirë nga Juli. Reflekton kur i thua se as gruaja e tij s’ka burrë!”

Por nuk mbaroi me kaq pasi aktori i është pergjigjur sërisht gazetares

Debati mes tyre nisi pas publikimit të një lajmi të gazetares e cila quajti protestën e Astiriti si një kauzë e cila dështoi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.