Kengetarja e njohur shqiptare përfundon në spital diten e sotme dhe ben apelin e forte (Foto)

168
0

Këngëtarja shqiptare Besa Kokëdhima ka përfunduar në spital për shkak të helmimit nga ushqimi.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja e cila ka postuar në rrjetet sociale një foto nga spitali.

Ajo shfaqet e shtrirë në shtrat, teksa jep një këshillë për të gjithë.

“Kujdes nga helmimi i ushqimit, uji i çezmes, ushqimi i prishur, gripi. Do të bëhem një pirate që jeton në det”, shkruan Besa Kokëdhima.

Ndërsa një ditë më parë ajo zbuloi se ka punuar për albumin e saj të ri, për të cilin nuk dha shumë detaje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.