‘Ka ardhur koha për një bebe’, moderatorja e njohur jep lajmin e bukur

452
0

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo, e ftuar në “Piter Pan”, ka treguar se po mendon që ajo dhe Albani të bëhen prindër sërish pasi ka ardhur koha që Kroi të ketë një vëlla ose edhe një motër tjetër.

“Ka ardhur koha për një vëlla ose motër”, tha Bieta ndërsa Alketa i uroi të bëjë binjakë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.