Ish e fejuara e Stresit flet për herë të parë për tradhtinë, paralajmëron divorcin

473
0

Stresi dhe ish e fejuara e tij Keisi janë dy ndër personazhet e përfolur të mediave rozë së fundmi për shkak të ndarjes së tyre.

Historia e tyre u përfol shumë nga mediat qysh në fillimet e saj e deri kohët e fundit.

Në një intervistë të fundit, ai la të nënkuptohej se do të ribashkohej me të dashurën e tij.

Kur Stresi doli në një intervistë së fundmi, ai la vend per te kuptuar se mes ciftit do të kishte një fillim të ri, mirëpo para disa ditësh u publikua një foto ku Stresi shfaqej me një tjetër vajzë.

Kjo gjë e ka prikur Kejsin që ka bërë të reagojë me nje postim në Instagram, duke rrefyer se ndihet e lodhur nga histori të tilla

Ajo cfarë shkruan ajo:

S’e kam menduar kurrë se shprehja: “Të tradhtosh një grua të mirë është si të zgjedhësh plehërat para thesarit” do biente mbi mua. Por jeta të jep atë që nuk e pret. Nuk ka rëndësi se sa përpiqem unë që t’i hedh gjërat mbrapa krahëve pa bërë zhurmë, ato gjithmonë do të më dalin para kështu që më në fund do them dhe unë diçka publikisht. Kjo shkon për të gjitha ato vajza që mburren se flenë me burra të martuar, zemër urime ti je një ku*ve. Por ajo që dua të them se të paktën bëhuni të mira në profesionin tuaj dhe mbajeni atë të interesuar për pak më shumë kohë, sepse tani jeni bërë shumë në numër. Të paktën prisni firmat.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.