‘Disa ditë në javë me Kejvinën, disa me gruan dhe fëmijët në Krujë’… modelja reagon për ‘lidhjen’ me Redjan Rrajën

1782
0

Modelja Kejvina Kthella ka qënë në qendër të vëmendjes së mediave ditët e fundit. Ajo ka reaguar sot për herë të parë pas zërave se ajo ishte e dashura e të dyshuarit Redjan Rrajës për ngjarjen me prokurorin.

Kejvina ka paralajmëruar se do të padisë të gjithë gazetat dhe gazetarët, me pretendimin se kanë keqpërdorur emrin e saj pasi ato që janë shkruar nëpër gazeta deri më tani nuk janë të vërteta.

Ja cfare shkruan modelja ne profilin e saj në rrjetet sociale