“Incidenti” në takimin mes delegacionit ukrainas dhe atij rus (Video)

2
0

Ka nisur raundi i dytë i diskutimeve mes delegacionit ukrainas dhe atij rus. Takimi ka nisur jo pa ‘incidente’.

Sapo delegatët ukrainas kanë hyrë në vendin e takimit me delegatët rus, ka nisur dhe takimi i duarve mes palëve.

Por ajo që është bërë virale në rrjet është momenti kur Ministri i Mbrojtjes së Ukrainës, në një moment ‘ngec’ ti japë dorën përgfaqësuesit rus.

Kjo jo për faktin e mungesës së dëshirës, por për shkak të ngatërresës së duarve të delegatëve me njëri-tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.