Incident në edicionin e lajmeve, ja çfarë i ndodhi Drini Zeqos (VIDEO)

620
0

Kur je në transmetim direkt mund të të ndodhin edhe gjëra të papritura. E një moment të sikletshëm e ka kaluar mbrëmjen e sotme Drini Zeqo.

Teksa moderatori jepte lajmet e edicionit 19:30 në “Klan TV”, e ka kapur lemza.

Në momentet që Zeqo lexonte lajmet, lemza nuk e linte rehat. Pavarësisht lemzës, ai e përfundoi edicionin e lajmeve.

Transmetimi i lajmeve nuk është ndërprerë, Drini nuk është zëvendësuar me ndonjë gazetar tjetër dhe për më tepër, për 20 minuta, gazetarit nuk i ka pushuar lemza.

PANORAMA PLUS