I zbuluan lidhjen me ish deputetin, Rudina Dembacaj reagon për herë të parë ndaj gazetarëve

2086
0

MOderatorja e emisionit Mos i fol shoferit, pas ndarjes nga bashkëshorti ka nisur nje aktivitet privat, hapjen e një lokali të ri në qender te Tiranës.

Moderatorja ka falenderuar për këtë një person me emrin Mark i cili sipas portaleve të ndryshme, mendohet te jete ish deputeti Mark Frroku me të cilën moderatorja po kalon një lidhje të re.

“Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë! Ok, është dhe i zgjuar se besoi tek njeriu i duhur!”, tha Rudina para të pranishmëve duke mos kursyer batutat dhe komplimentet për të.

Duket se moderatores nuk i pelqen ti pranoje gjerat kur duan portalet por kur do ajo. Por kësaj rradhe ajo nuk ka mbetur pa reaguar

Portali Story.al i ka shkruar moderatores një mesazh rreth kësaj lidhjeje por ka marrë një përgjigje aspak etike prej saj.

Portali shkruan se mesa moderatorja ka ngatërruar emojin e Ok-it me atë të gishtit të mesit, por e rëndësishme është që e ka konfirmuar këtë fillim të ri në jetën e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.