Mësohet emri i ish deputetit që mbështeti Rudinën për hapjen biznesit të ri

2055
0

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Rudina Dembacaj edhe pse e ngarkuar me punë në profesionin e saj si aktore dhe moderatore, ka nisur një bines të vetin duke u futur kështu në listën e Vipave Biznesmenë.

Aktorja ka inauguruar së fundmi lokalin e saj në Tiranë ku të pranishëm kanë qënë mjaft personazhe te njohur.

Ditën e djeshme në iaugurimin e barit, sipas Prive.al ajo përmendi emrin e ish deputetit të njohur biznesmen

“Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë”, janë fjalët e moderatores, që sipas “Prive.al”, i drejtohen ish-deputetit Mark Frroku.

Akoma nuk ka një reagim nga ana e moderatores, e cila na ka dëshmuar se konfirmimi mbi zërat që qarkullojnë nëpër portale, ajo i sjell kur e mendon të arsyeshme.

Ish-deputeti MarkFrroku është baba i përkushtuar i dy fëmijëve për të cilët kujdeset i vetëm, pasi vitin që shkoi bashkëshortja e tij ndërroi jetë nga sëmundjeje në moshën 35-vjeçare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.