I shfaqin Borën në ekran, Donaldi habitet ja si reagoi Trixa…

3501
0

Mbrëmjen e djeshme, “Big Brother” i ka transmetuar banorëve një video ku i tregonte se ky spektakël ka bërë namin me klikime dhe me një audiencë që ka kaluar pritshmëritë. Gjatë videos u transmetuan edhe disa nga momentet më kulminante, siç ishte dhe takimi i Donaldit me Borën.

Donaldi u habit kur pa se video e tij dhe Borës ka kapur 1.5 milion shikime.

Pas kësaj u shfaq edhe video e puthjes së parë të Donaldit me Trixën dhe kjo e fundit buzëqeshi kur e pa. Video e tyre ka arritur 1.2 milion shikime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.