Grupi Berishës mbërrin në selinë blu, Basha eshte ne mbledhje, çfarë po ndodh

61
0

Ish-kryeministri Sali Berisha bashkë me mbështetasit e tij i është drejtuar selisë blu.

Ai është shoqëruar dhe nga anëtarët e Grupit të Rithemelimit të Partisë Demokratike.

Ish-kreyeminstri i është drejtuar selisë ndërkohë që dje u zhvillua protesta kundër : Open Balkan”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.