“Gëzim i papërshkruar”. Ministrja Manastiliu jep Lajmin e mrekullueshëm

197
0

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e bukur se një familje shqiptare ka mirëpritur sot fëmijën e tyre të 9-të.

“Gëzim i papërshkruar për familjen Suka me ardhjen në jetë të Emanuelit, fëmijës së 9 të familjes Falenderim prof. Astrit Bimbashi dhe ekipi i maternitetit “Koço Gliozheni” për shërbimin e shkëlqyer.

Familja e Emanuelit përfiton menjëherë bonusin e bebes 120,000 lekë të reja, mbështetjen direkte për çdo të porsalindur”, shkruan ministrja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.