Gruaja vë duart në kokë kur mëson cfarë i bënte shoqja e ngushtë në shtëpinë e saj (Video)

553
0

Një grua që jetonte vetëm është tro nditur kur mëson se kursimet e jetës po ja vidhte shoqja e saj e ngushtë.

Ajo vendosi një kamera të fshehtë në shtëpi dhe zbuloi se shoqja më e mirë e 14 viteve të fundit po i vidhte paratë.

Kjo ka ndodhur në Angli, ku Samantha Wood, 27 vjeçe, kapi shoqen e saj më të mirë, Melissa Collier duke vjedhur paratë që kishte në çantë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.