Alketa thyen “rregullat”, poston foton e shpirtit të saj

1696
0

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu kohet e fundit është tepër e angazhuar me përgatitjet për “Festivalin e RTSH-së”, së bashku me regjizoren Vera Grabocka.

Ajo ndau mbrëmë në InstaStory me ndjekesit, momente gjatë provave në orët e vona të natës dhe si rrallëherë, ka publikuar edhe një foto të të atit.

Të rralla janë castet kur Alketa publikon familjarët e saj, por duket se i ati e ka shoqëruar gjatë provave, ndaj ajo ka bërë një përjashtim duke i bërë një dedikim publik.

“Babo shpirti”- shkruan Alketa krahas fotos ku tregon se ora shënon 00:48 pas mesnate.

Siç dihet, babai i saj Bardhi, është një fans i madh i muzikës dhe disa vite më parë është ngjitur në skenë për një duet me të bijën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.