E hoqën nga puna, Adi Krasta nis punë në televizionin e ri dhe ka një mesazh për gjithë shqiptarët

578
0

Gazetari i njohur shqiptar Adi Krasta ka nisur mbrëmjen e djeshme rrugëtimin e tij të ri profesional, tanimë jo në Tiranë, por në Prishtinë.

Ai largimit nga News 24, ai është pjesë e televizionit kosovar T7 me emisionin e tij “A-Show’.

Monologu i plotë i Adi Krastës: “Përshëndetje! Për mua nuk ka rëndësi ku flas. Për mua ka rëndësi që të mbërrijë te ju…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.