“Ah mor zog si nuk të ra me e gëzu….”. Bes Kallaku “kujton” Zogun e Tiranës pas as që i ndodhi..

1161
0

Aktori i humorit Bes Kallaku ka shigjetuar Zogun e Tiranës.

Pjesë e filmit të Bes Kallakut “Falco” janë shumë personazhe VIP shqiptarë, mes tyre edhe aktorë. 

Ndër personazhet më të njohura janë Arben Derhemi, Olsi Bylyku dhe ish-velina Rashel Kolaneci, Bleona Qereti, doktori i njohur Skerdi Faria por edhe ’ Zogu i Tiranës’, Hermes Nikaj.

Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet:  ‘Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’ . Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli.

Videon e gjeni te linku me poshte: LINKU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.