Grabitësi i plagosur i ngjarjes së Fierit, Arben Muça shan nga dhoma, gazetari ia kthen me të njëjtën monedhë (Video)

434
0

Teksa i jepej masa e sigurisë në spital Arben Muçës, personit të plagosur në tentativën e grabitjes së Fierit, aty ka ndodhur një incident.

Një polic është futur në dhomën e tij, ndërkohë që Muça ka lëshuar sharje nga brenda, por njëri nga gazetarët e pranishëm nuk ia ka përtuar dhe ia ka kthyer me të shara edhe ai.

Ndiqni videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.