E mbani mend ‘Bylentin’ tek ‘Dashuri e ndaluar’? Sot vajzat çmenden pas tij..

1816
0

U bë i njohur në Shqipëri nga seriali “Dashuri e ndaluar” ku luante rolin e “Bylent”, djali i vogël i familjes Zijagil dhe pak vite më vonë u shfaq në rolin e “Mert” në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara” (versioni turk).

Batuhan Karacakaya ne serialin “Dashuri e ndaluar”

Batuhan Karacakaya ne serialin “Shtepiake te deshperuara”

Batuhan Karacakaya sot nuk është më ai djali i vogël që shihnit tek “Dashuri e ndaluar” dhe as djali adoleshent si tek “Shtëpiake të dëshpëruara”, pasi tani është rritur, ka një pamje krejt tjetër dhe po çmend vajzat e Turqisë transmeton shqiptari.net

Batuhan Karacakaya

21-vjeçari rolin e fundit e pati në serialin “Ertugrul” ku u shfaq me një pamje më burrërore në rolin e “Dundar”.

Batuhan Karacakaya ne serialin “Ertugrul”

Batuhan Karacakaya

Batuhan Karacakaya

Batuhan Karacakaya