Hiqni qimet e padëshiruar përgjithmonë dhe pa dhimbje, (Merrni rezultat 100%)

776
0

Maska magjike për të hequr qimet e fytyrës dhe të trupit. Kjo maskë për heqjen e qimeve është e lehtë pa ndonjë dhimbje në fytyrë, duar, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit. Përdoren përbërës natyralë të cilët nuk kanë efekte anësore. Përbërësit e kërkuar:

Miell gruri
Qumësht
Turmerik

Udhëzimet për t’u ndjekur
1.Në një tas, merrni 1 lugë gjelle me miell gruri. Shtoni 1 lugë gjelle qumësht dhe një majë luge me pluhur turmeriku. Përziejini mire derisa të përfitoni një pastë.

Pastaj vini një shtresë të trashë të kësaj paste në zonën e dëshiruar dhe lëreni të thahet tërësisht. Tani hiqeni atë në drejtim të kundërt të rritjes së qimeve.

Kjo maskë do ti bëjë rrëjët e qimeve të buta dhe ata do të heqin pa ndonjë dhimbje.
Burimi: Glowpink.com
©10gjera.com/a.c./