Gazetari nis edicionin e lajmeve live, sanitarja me fshesë në duar i futet në studio (Video)

788
0

Gjatë një transmetimi live në televizion mund të ndodhin shumë gjëra të sikletshme për një gazetar dhe gazmore.  Së fundmi, gjatë edicionit informativ në “News24”, gazetarit Edvin Peci pastruesja i është bërë pjesë e studios duke mos e ditur që ai ishte në transmetim.

Teksa Peci nisi raportimin pastruesja kaloi mbrapa tij me fshesën në duar. Gazetari vijoji transmetimin në mënyrë profesionale duke u sjellë sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

Video

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.