Cfare po ndodh ne Rinas/ Qindra qytetare në radhë

7
0

Se fundmi aeroporit i Rinasit si pasoje e shtimit te kompanive low cost por edhe e periudhes se pushimeve ka pasur nje shtim te madh te fluksit te qytetareve.

Sic shihet edhe ne fototo, qindra shqiptarë apo të huaj, që sapo kanë zbritur nga avioni janë duke pritur në radhë për vulosjen e pasaportës. Burime bëjnë me dije se punojnë vetëm 5 sportele, por me vetëm një oficer policie dhe vulosja po ecën shumë ngadalë.

Siç shihet edhe nga fotoja e mëposhtme është mbushur i gjithë holli i mbërritjeve. Qytetari, i cili ka dërguar foton ankohet për një jokorrektësi të efektivëve të policisë në sportel.

Qytetari shkruan: Jan 5 sportele me nga 1 operator. Nderkoh njeri operator del nga sporteli per te pir kafen. FLm, anonim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.