Gafa e Rudina Magjistarit, shikoni çfare i thotë Erion Veliajt

470
0

Moderatorja e dashur per shqiptaret Rudina Magjistari ka bere nje gafe teksa ka intervistuar kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj.

Teksa Veliaj po fliste për rindërtimin e shkollës Sami Frashëri, të dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit Moderatoja tha se shkolla Sami Frashëri ka patur shumë fat, që është gnditur nga tërmeti, duke nënkuptuar që falë tërmetit, shkolla e re do të jetë shume më e mirë.

Shkolla Sami Frashëri dy herë me fat ëëë? Një herë që të kishte ty nxënës dhe një herë që u trondit nga tërmeti, sepse do të duan të gjitha shkollat të behen si Sami Frashëri, tha Rudina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.