Kryeministri ndan lajmin e trishtë: Virusi të bën gjëmën, dje humbi jetën ne moshe te re..

865
0

Kreu i qeverise, Edi Rama ishte në shkollën e fiskulturës në Durrës, ku zhvilloi një bashkëbisedim mbi mënyrën e zhvillimit të vitit të ri shkollor, në kushtet e reja të krijuara nga pandemia e Covid-19

Teksa fliste për masat ai tregoi dhe një lajm të trishtë për të.

Rama tha se dje vëllai i një shokut të tij kishte humbur jetën nga virusi.

“Vëllai i një shokut tim humbi jetën, ishte i ri nuk ishte në moshë të madhe. Askush nuk e përcakton se si dhe pse virusi bën gjemën te dikush dhe kalon pa u ndjerë fare diku tjetër”, tha Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.