Familja nuk ia pranoi burrin nigerian: U ndame brenda 24 oreve të përqafuar!

300
0

Mjekja shqiptare në Amerikë Briseida Xhelaj, shumë aktive në rrjetet sociale së fundmi ka menduar të kthehet në Shqipëri. Iku herët në Amerikë ku ishte vetëm 17 vjeç, studimet dhe jeta e saj u ndërtua në Amerikë.

Ajo se fundmi ka folur per jeten e saj personale, per lidhjen e saj me mjekun nigerian si dhe ndarjen prej tij…