‘Faleminderit Zot..’, djali ia zbukuroi sot ditën Arbana Osmanit

658
0

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon herë pas here foto ose video të ndryshme nga përditshmëria e saj, ku personazhi kryesor i ditëve është vogëlushi i saj Joni.

Ketë ditë të para të Janarit, moderatorja po i kalon pranë të birit dhe së fundmi ka publikuar foton më të bukur pranë tij.

Në foto Joni po e puth plot dashuri në faqe, e cila me siguri ia ka bëre ditën më të lumtur dh epër këtë ajo shkruan “Zot Faleminderit, çdo ditë”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.