Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa, vjen lajmi i shumëpritur..

1487
0

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa tashmë prej kohësh kanë treguar se duan shumë të bëhen prindër.

Dhe mesa duket edhe ky bekim për ta ka ardhur.

Kryebashkiaku i Tiranës së shpejti do të bëhet baba.

Xing.al shkruan se bashkëshortja e tij Ajola është në pritje të ëmbël, megjithatë ky lajm pritet të konfirmohet nga vetë çifti.

I ftuar në “Kurthin e Piter Pan” pak kohë më parë, kryebashkiaku i Tiranës deklaroi se ai dhe Ajola ja kanë lënë kohës për t’u bërë me fëmijë.