Edi Rama e nis mëngjesin me: Mirëmëngjes nga Velipoja e dashur.. por i ndodh e papritura

378
0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga plazhi i Velipojës.

Kryeministri ka postuar një foto nga plazhi i Velipojës, teksa shihen shezlonget e rreshtuara dhe deti i qetë. “MIRËMËNGJES 😊 nga Velipoja e dashur😍”, shkruan Rama krahas fotove.

Por duket se kyeministi është bërë “pishman” për postimin pasi pas 20 minutash ka vendosur që ta fshijë atë pasi kane vershyer komentet.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Velipojë, ku katër persona humben jeten, ndërsa dy të tjerë janë plagosur.

Ngjarja dyshohet se ndodhi për hapsirat e shezlongeve mes dy pronareve të hoteleve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.