E rrallë / Rruga mbushet me para, njerëzit i mbledhin me fshesë! (VIDEO)

688
0

Një video e pazakontë është postuar në internet nga Associated Press ku shihet një rrugë e mbushur me para dhe autoritet që i mbledhin me fshesë.

Pamjet janë rregjistruar në Ilinois të SHBA-së, përcjell albeu.com

Pamjet e incidentit, thuhet se janë nga një mjet që mbante makina të lojërave të fatit.

Shoferi i makinës që mbante paratë po ecte shumë shpejt dhe humbi kontrollin, duke goditur një makinë tjetër.