E njihni dot? Sot kjo vogëlushe është një nga këngëtaret shqiptare më të famshme

439
0

Është mëse normale që artistë të ndryshëm të bëjnë ndryshime dhe transformime me kalimin e viteve.

Përpiqemi të gjejmë një ngjashmëri me 27 vjeçaren e famshme sot dhe Rita Orën e vogël para shumë viteve por nuk qëllojmë dot në shenjë! Ajo sot duket shumë ndryshe!

Pa kaçurela, me flokë biondë të gjatë, me tipare të një zeshkaneje shumë simpatike, artistja shqiptare me famë botërore sot, na dëshmon më së miri se njeriu mund të ndryshojë me kalimin e viteve.

Me flokët e shkurtër, e veshur me një fustan sarafan më dizajn të kuadratit skocez, Rita e vogël shkëlqen në këtë foto.

Siç duket, ka qenë mamaja e saj Vera ajo që e ka surprizuar në këtë formë të bijën, duke i dërguar një foto të fëmijërisë dhe Rita nuk mund të mos ndihej krenare në gjithçka zbulon kjo foto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.