E moshura nuk i besoi syve kur aktori me origjinë shqiptare iu shfaq në krah

562
0

Aktori i famshëm turk me prejardhje nga Shqiperia , Can Yaman, udhëtoi së fundmi drejt Spanjës për t’u takuar me fansat e tij të shumta.

Ai me sa duket është një ndër aktorët e preferuar nga femrat dhe të shumta kanë qenë kërkesat për intervista drejtuar Yaman.

Ai ka vendosur të befasojë një të moshuar spanjolle e cila është fanse e çmendur e aktorit turk.

Kujtojmë që aktori turk me prejardhje shqiptare është një prej aktorëve më të pëlqyer edhe në Spanjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.