E mbani mend djaloshin tek kënga për fëmijë ‘Qingji’, ja sa është rritur Pëllumb Hajdari

181
0

Pëllumb Hajdari është djali kenget e te cilit u pelqyen nga shumë fëmijëve.

Edhe pse këngët e tij janë realizuar shumë vjet më parë, ato ende dëgjohen nga fëmijët sot.

Kënga e tij më e njohur është “Qingji”, e cila ka miliona klikime në you tube.

Kanë kaluar shumë vite që nga realizimi i kësaj kënge dhe Hajdari ka ndryshuar shumë. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.