E kishte mbajtur të fshehtë, zbulohet më në fund kush është partneri i Fifit

1195
0

Kengetarja Fifi është treguar gjithmone e rezervuar për jetën e saj peronale dhe për këtë pjesë është komentuar shumë në media. Se fundmi vetë a jo në intervista e emisione ka lënë të kuptohet se është në një lidhje.

Madje ajo ka përmendur edhe një ‘Xh’, shkronjën e parë të partnerit të cilin e mbante të fshehtë.

Mirëpo një dedikim personal në Instagram e ka zbuluar më në fund djalin që i ka rrëmbyer zemrën Fifit.

Ai quhet Xhuljo Tabaku, një djalosh simpatik nga Shqipëria. Burime për “Prive.al” kanë konfirmuar se historia mes dyshes ka nisur prej kohësh dhe gjërat mes çiftit shkojnë si mos më mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.