E diela plot argëtim e Ermalit dhe Joelit, kjo është video më gallat që do shihni sot

498
0

Komediani Ermal Mamaqi ka publikuar një video mjaft të bukur këtë të dielë në të cilën shfaqet në shtëpinë e tij së bashku me Joelin duke luajtur së bashku.

Duket se vogëlushi po kënaqet pafund pa lojërat e të atit, ndërkohë që Ami është duke i xhiruar dhe duke qeshur me ta. Krahas videos në rrjete sociale, Ermali ka shkruar:

“Luani me fëmijët… Palestra me e mirë…”,-përfundon Ermali, i cili tregon shpesh momente të tilla të ëmbla dhe familjare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.