E bujshme! Shqiptari shpallet Mister Zvicra

394
0

Fakti që shqiptarët janë të bukur, tashmë po konfirmohet në vijim. Lajmi më i fundit vjen nga Zvicra, ku një 23-vjeçar nga Kosova, është zgjedhur Mister.

Mbrëmjen e së dielës, Lirim Ramosaj nga Carrabregu i Deçanit është shpallur si më i bukuri i Zvicrës në pjesën e Romandisë.

Më konkretisht ai është zgjedhur djali më i bukur i zonës frëngjisht-folëse të Zvicrës perëndimore.

I riu nga Kosova është marrë edhe më herët me modelim, ku bien në sy tiparet e tij të forta dhe sytë e akullt

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.