Dikur e shihnim vetëm të qeshur/ Por shikoni si duket tani ish-gruaja e Edi Ramës, aktorja e madhe Matilda

366
0

Para 35 vitesh ajo ishte nje nga ikonat me te bukura te kinematografise dhe teatrit shqiptar. Aktorja e njohur Matilda Makoci ishte nje nder vajzat me te bukura te asaj kohe, qe shume shpejt u be pjese e kinematografise dhe terhoqi shikimin e shume djemve kur kalonte ne rruge.

Por edhe sot ajo vazhdon te jete ende nje zonje e bukur e cila publiku e do edhe permes ekranit por ne heshtje.

Tashme pas mese 35 vitesh e larguar nga skena, pas nje jete te heshtur duke zgjedhur te beje nenen dhe rritja e djalit te vetem, edhe pas shume veshtiresise te medha ajo u perpoq te rindertoje jeten e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.