E mbani mend kolonelin e “hekurt”?! Ja cfare i ka ndodhur sot me policinë

331
0

Me siguri qe e mbani mend ish-drejtorin e Policisë së Elbasanit Edmond Kosenin?! Sot emri i tij është rikthyer në vëmendjen e publikut.

Uniformat blu i kanë sekuestruar makinën e blinduar. Aksioni për sekuestrimin e automjetit të Kosenit është bërë në Peqin nga forcat operacionale.

Koseni është shoqëruar nga policia dhe më pas është lënë i lirë.

Kush është Edmond Koseni? Ai njihet si komisari i Peqinit të vitit 1997, i vetmi vend ku nuk u shpërthyen depot e ar.m.ëve. Ai arr.estoi Nehat Kullën e Tan Kateshin emra të famshëm të botës së krimit, në Shqipërinë e 18 viteve më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.