Deputeti bie pre e kameres se fshehte: Kam qejf të të kem shoqe, do fitosh 120 milionë lekë për 4 vite (VIDEO)

978
0

Deputeti shqiptar Selami Jenisheri, i cili është edhe kryetari i Partisë së Pensionistëve, ka rënë pre e një kamera të fshehtë nga emisioni Fiks Fare.

Ai është filmuar duke bërë pazar me një gazetare, të cilën e fton që të kandidojë për deputete me partinë e tij, duke i premtuar se në 4 vite do të fitonte 120 milionë lekë.

Jenisheri e regjistron gazetaren dhe shoqen e saj në listat e partisë së tij, duke i marrë edhe në selinë e Kuvendit për të plotësuar formularët.

Video nga Top Channel:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.