“Cmendet” kompania ajrore, biletat Itali-Shqiperi me vetem 2 euro

4351
0

Kompania e njohur WIzzair mbahet si kompani me cmimet me te uleta per udhetimet Itali Shqiperi mirepo diten e sotme ajo ka njoftuar per nje super oferte.

Ne faqen zyrtare te kompanise eshte shfaqur njoftimi per 10 mije bileta me 1,99 euro nga dhe drejt Italise.

Ky cmim eshte i kufizuar dhe vlen vetem per sot pe biletat deri ne date 28 shkurt

Nese bejme nje kontroll verejme se jo ne cdo date eshte e mundur te prenotosh bileten me kete cmim por mund te gjesh disa data qe jane me te vertete me kete oferte dhe nje bilete vajtje ardhje mund ta paguash per me pak se 4 euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.