Futen sonte në Big Brother, ja kush janë 2 personazhet VIP

45
0

Dy yjet e momentit në fushën e muzikës, Ledri Vula dhe Yll Limani sonte pritet të hyjnë në Big Brother Vip.

Sipas burimeve të lajmi.net sonte pritet që Ylli dhe Ledri të jenë pjesë e Big Brother Vip.

Nuk dihet nëse artistët e njohur kosovarë do kenë rolin e banorëve të rinj apo do jenë thjesht të ftuar për t’i argëtuar banorët e tjerë brenda.

Ledri dhe Ylli ende nuk kanë ndonjë bashkëpunim së bashku, ndërkohë që banorët kanë shprehur simpatinë e tyre ndaj këngëtarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.