Çfarë po ndodh? Kryebashkiakut i ndodh e papritura me Instagramin

271
0

Kryebashkiaku Erion Veliaj duket se i ka shkëputur marrëdhëniet me rrjetin social ‘Instagram’. Nga dita e djeshme, Veliaj, ka mbyllur Instagramin, për arsye që ende nuk dihen. Në këtë rrjet, Veliaj ishte shumë aktiv, duke postuar disa herë në ditë, foto nga aktivitetet që bënte, apo të njerezve që takonte.

Ndërkohë që në muajt e fundit, Veliaj është vënë nën shënjestrën e SPAK, për aferën e Inceneratorit të Tiranës si dhe për dosjen ‘5D Konstruksion’.