Vendi po digjet nga i nxehti, por shikoni cfarë ka ndodhur në këtë qytet të Shqipërisë (VIDEO)

1087
0

Breshëri sa një top bejsbolli, shkatërrohen të mbjellat

Zona e Gjinarit në Elbasan u përfshi nga një stuhi e fortë breshëri këtë të martë.

Stuhia zgjati rreth 2 orë duke shkatërruar të mbjellat e pemtarinë.

Stuhia e pazakontë ndodh ndërsa në Dropull dhe Finiq po punohet prej orësh për të shuar vatrat e zjarrit, të cilat janë ndihmuar nga temperaturat e larta dhe era.