Pamje të frikshme, ja çfarë mbeti pas breshërit gjigant në Rumani

2970
0

Moti me shi ka përfshirë pjesë të mëdha të rajonit tonë, ndërsa reshje të forta breshëri kanë rënë gjatë dy ditëve të fundit në Rumani duke shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Shihni fotot e asaj që ka mbetur pas reshjeve të dendura të breshërit, ku duken të dëmtuara makinat dhe pemët, ndërsa raportohet edhe për njerëz të dëmtuar, të cilët kanë marrë ndihmën e parë në spital.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.