Ça m’ke bo! Besi na i zbukuroi ditën me çastet e bukura me Ajkën e tij

1090
0

Që prej ardhjes në jetë të vajzës së tyre Ajka, Besi dhe Xhensila kanë ndryshuar plotësisht.

Vëmëndja e tyre eshte e gjitha e përqëndruar tek ajo pasi prej kohësh ndajnë me miqtë dhe ndjekësit e tyre në rrjetet sociale, çaste të bukura me vajzën e tyre. Foto dhe videot me Ajkën i kanë kthyer profilet e tyre ne tjeter për tjetër

Pak çaste me pare Besi publikoi një foto ku shfaqej ai bashke me Ajken ku dukej se si vogëlushja e kishte hedhur krahun e saj mbi shpinë e Besit, duke e përqafuar fort

“Ça m’ke bo”, komenton Besi krah imazhit duke i bërë Tag bashkëshortes së tij, Xhensilës si për të treguar se është i mrekulluar me këtë çaste