BRËNDA SHTËPISË SË ARBANA OSMANIT: JA SI VISHET AJO NË SHTËPI

682
0

Arbana është një nga emrat që ka qëndruar prej vitesh në ekran si më të preferuarat e publikut, por jetën e saj private e ka mbajtur me fanatizëm larg vëmendjes së medias.Arbana Osmani ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet socale një nga foto më të ëmbla të para ndonjë herë. Ne shtepine e saj e veshur tuta dhe pa u shqetesuar fare qe eshte pak e rremujshme, ajo duket se po prezanton per dy spektatore te vecante.

Qe duket te jete djali i saj Jon dhe nje vajze e vogel. ‘Duke prezantuar spektaklin e pernatshem’-shkruan ajo poshte fotos. Dhe publikimet e saj në rrjetet sociale me bashkëshortin dhe djalin janë shumë të rralla.

Pas një periudhe larg ekranit me përfundimin e edicionin e 9-të të Big brother, Arbana është duke përgatitur emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.