Bora e parë në kryeqytet, ja pamjet që zgjatën vetëm pak çaste

625
0

Kjo është bora e parë në Tiranë për vitin 2020. Flokë të bardha bore fluturuan në mesditë në Tiranë për gati një minutë.

Në fakt kjo është dhe dëbora e parë për këtë dimër dhe është një fenomen i rrallë për kryeqytetin.

Ndërkohë verilindjen dhe juglindjen bora e ka vizituar prej 2019-ës. Për më tepër shihni pamjet e filmuara brenda ambienteve të News24 në zonën e Shkozës, që ndodhet pranë malit të Dajtit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.