Jonida Maliqi zbulon nëse është apo jo akoma e lidhur me Romeon

335
0

Këngëtarja Jonida Maliqi është një ndër personazhet më të komentuar kohet e fundit për shkak të lidhjes së saj me aktorin e humorit Romeo Veshaj, edhe pse ajo vetë nuk e pranoi.

Mbrëmjen e djeshme Jonida ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” ku u bë pjesë e lojërave të ndryshme dhe u pyet për jetën e saj private.

Në lojën “Ndaje ose haje” ajo u pyet nga moderatorët: “Si është e vërteta për këtë lidhjen e shumë përfolur? A je single a je me atë? Të vërtetën ose tortën.”

Jonida zgjodhi që të përgjigjej duke u treguar se tashmë është ajo single.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.