Era e fortë rrëzon dhe pemën e ‘Vitit të Ri’ në sheshin “Skënderbej”. Qytetarët largohen me shpejtësi (Video)

401
0

I gjithë vendi ditën e sotme është përfshirë nga moti i keq.

Në vendet malore kanë nisur reshjet e dëborës, ndërsa në Durrës dhe Tiranë dita e sotme ka qenë e shoqëruar nga era e fortë.

Madje në Tiranë era e fortë ka mundur të rrëzojë pemën e “Vitit të Ri” të vendosur në sheshin Skënderbej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.