Bes Kallaku nxjerr foton nga biseda e Ijes me Ilir Metën në WhatsApp

381
0

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjetet sociale një foto të bashkëbisedimit të Presidentit Ilir Meta dhe gjyshes së tij, Ijes përmes WhatsApp-it.

Në foto, Presidentit Meta dhe Ija shihen duke qeshur, ndërsa nuk dihet se çfarë po bisedonin.

Gjyshja e  Bes Kallakut është shumë aktive tashmë edhe në rrjetet sociale, ku herë pas here Besi ka treguar se Ija komenton statuset e tij.

Po ashtu, ajo ka miqësi me shumë personazhe të famshëm në Shqipëri.

Bes Kallaku i është bashkuar formatit të ri të humorit, “Kosherja.