Berisha zbulon takimin e parë me Bashën: Më erdhi në zyrë me pantallona të shkurtra dhe..

32
0

Sali Berisha rrëfeu se si e ka njohur për herë të parë Lulzim Bashën.

“Lulzim Bashën për herë të parë e kam njohur me pantallona të shkurtra. Më ka ardhur në zyrë me Barent Cohen, që për mua ishte një personalitet. Për mua në takim Barent Cohen e solli Lulzim Basha”, tregoi Berisha në Opinion.

Ish-kryeministri tha se që nga ajo kohë ka pasur njohje edhe me bashkëshorten e Bashës.

“Aurela basha bashkë me një zonjë tjetër amerikane, kishin një organizatë të shoqërisë civile me të cilën ndiqnin jetën parlamentare në kuvendin shqiptar dhe vinin rregullisht edhe në strasburg ishin financim i shtetit holandez”, tha ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.