“Bëhuni gati për…”/ Zbulohet lëvizja e papritur e kryeministrit Rama në selinë e PS

84
0

Edi Rama ka folur për fitoren në zgjedhjet lokale që mbahen pas 2 vitesh si dhe për mandatin e katërt.
Kryeministri u kërkoi socialistëve që të paraqesin vizionin për “Shqipërinë 2030”. 


“Bëhuni gati për të nisur që tani përgatitjen e fitores në zgjedhjet e ardhshme lokale dhe për mandatin e katërt. Të jeni gati për të analizuar ndeshjen e sapopërfunduar për të kuptuar se ku duhet të ndërhyjmë. Duhet të nisim një fushatë hapjeje dhe anëtarësime të reja në Partinë Socialiste”, tha Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.